Referencje

profiwash-referencje-2
profiwash-logo-2

Od 2001 roku współpracowaliśmy ze Spółdzielnią PRALEX w Gorzowie Wlkp. ul. Owcza 10, 66-400 Gorzów Wlkp., która obsługiwała całkowicie nasz obiekt w zakresie usług prania i prania z dezynfekcją. Usługi były wykonywane należycie i terminowo. Nigdy nie zdarzyło się jakiekolwiek opóźnienie, co w przypadku takiego ośrodka, jak Pałac Mierzęcin o dużym obłożeniu i częstej rotacji gości, jest niezwykle istotne.

Pranie dostarczane do nas spełniało wysokie standardy naszego obiektu. Pojawiające się, bardzo rzadko, reklamacje były szybko i bez komplikacji realizowane.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wzajemnych kontaktów i możemy bez obaw polecić Państwu Spółdzielnię PRALEX.

Pałac Mierzęcin
Dyrektor
Tomasz Schulz

Pałac Mierzęcin NOVOL Sp. z o.o

Niniejszym informuję, iż Spółdzielnia PRALEX z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim ul. Owcza 10, współpracuje z „QUBUS HOTEL” Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp., wykonując usługi w zakresie prania i prania z dezynfekcją. Współpraca trwa od 01.03.2011 do chwili obecnej.

Z poważaniem:
Jacek Bijak
Dyrektor Hotelu

Qubus Hotel – Gorzów Wlkp. sp. z o.o.

referencje-profi-wash-2
profiwash-logo-2

Spółdzielnia „Pralex" jest profesjonalną pralnią z ponad 65 letnią tradycją.

Hotel ALMA w Barlinku współpracuje z pralnią od kilkunastu lat i nie było sytuacji nie dostarczenia usług na czas. W przypadku koniecmości wykonania większej ilości usług w krótkim czasie, potrafili uruchomić dodatkowe moce produkcyjne i zrealizować nasze zamówienie. Pracownicy zatrudnieni w firmie cechują się doświadczeniem, wysoka kulturą osobistą. Służą radą w przypadku zakupu nowego asortymentu dla naszego hotelu, co pozwala nam uniknąć dodatkowych kosztów w przypadku zakupu bielimy pościelowej z niewłaściwego rodzaju materiału.

Staranność, terminowość i wysoka jakość, które cechują wykonywaną usługę, ma bezpośrednie przełożenie na zadowolenie naszych gości, nam pozwala rekomendować Spółdzielnię „Pralex".

P.W „ALMA” s.c.
Marek Piechocki Danuta Piechocka

Hotel ALMA w Barlinku

Spółdzielnia „Pralex'', z którą podjęliśmy współpracę kilkanaście lat temu, w zakresie prania i czyszczenia i naprawy ubrań roboczych, jest pralnią na której można w pełni polegać, tak w sprawach jakości wykonania usługi jak i terminowości. Jest otwarta na nasze potrzeby, doradza przy zakupie ubrań roboczych, żeby były wykonane z dobrej jakości mateńału i służyły naszym pracownikom jak najdłużej.

Polecam firmę jako solidnego i kompetentnego partnera we współpracy.

Prezes Zarządu:
Krzysztof Częstochowski

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o.

Hotel Woiński SPA w Lubniewicach, jest zadowolony ze współpracy ze Spółdzielnią „Pralex", bowiem zarówno jakość świadczonych usług jak i środków piorących jest bardzo wysoka. Korzystamy z usług pralni w zakresie prania bielizny hotelowej i restauracyjnej oraz dezynfekcji kołder i materacy. W naszej branży bardzo liczy się terminowość i jakość dostarczanych usług, a Spółdzielnia nas nigdy nie zawiodła w tym zakresie.

Pralnię cechuje dokładność, terminowość oraz otwartość na wszelkie zlecenia nietypowe, dotyczące usług pralniczych. Pracowników zatrudnionych w pralni charakteryzuje rzetelność, profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista.

Na podstawie dotychczasowych doświadczeń z firmą „Pralex", możemy polecić ją jako solidnego oraz profesjonalnego zleceniobiorcę działającego na rynku usług pralniczych.

Dionizy Woiński

Hotel Woiński SPA w Lubniewicach

Nasza współpraca ze Spółdzielnią „Pralex" od kilkunastu lat, układa się bardzo dobrze. Jakość usług nie budzi zastrzeżeń. Usługi wykonywane są rzetelnie, profesjonalnie i z należytą starannością. Rzeczy odbierane i dostarczane są systematycznie przy zachowania krótkich terminów. Nierzadko zdarzało się, że usługa musiała być wykonana pilnie, ponieważ zależało nam na czasie i „Pralex" zawsze wywiązał się z powierzonego zadania, co również miało bezpośrednie przełożenie na zadowolenie naszych klientów.

Będąc przekonanym o wysokim standardzie świadczonych usług, chętnie polecę Spółdzielnię ,,Pralex" innym klientom.

Prokurent
Piotr Grzybiak

Leśniczówka Przyłęsko

Zadzwoń: +48 (95) 722 60 40

napisz-do-nas-1napisz-do-nas-2