ProfiWash (nowa odsłona Pralexu)


Na rynku działamy od 1951 roku. Naszymi klientami są hotele, ośrodki wypoczynkowe, zakłady produkcji przemysłowej i spożywczej. Działamy na terenie Polski zachodniej - województwa lubuskiego i województw ościennych, oraz na terenie Niemiec.

Posiadamy park maszynowy do prania wodnego i czyszczenia chemicznego, sukcesywnie unowocześniany i spełniający najwyższe wymogi w zakresie jakości wykonania usługi i ochrony środowiska.

Zatrudniamy doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników. Nasze działania opieramy na rzetelności, profesjonalizmie i wysokiej kulturze osobistej.

profi-wash

Posiadamy najlepsze na rynku, kilkudziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie świadczenia usług pralniczych.

Świadczymy usługi w zakresie

  • Prania i czyszczenia m.in.- bielizny pościelowej, ubrań roboczych, tekstyliów domowych, kołder, sukni ślubnych, sztandarów, pluszów i innych materiałów nietypowych,
  • Dezynfekcji materaców, kołder,
  • Dekatyzacji,
  • Trwałego oznakowania przedmiotów usług ( znakiem firmowym, nazwiskiem itp.),
  • Naprawy odzieży i bielizny,
  • Detaszowania (eliminacja plam trudnych do usunięcia),
  • Transportu usług,
  • Doradztwa dla klientów w zakresie zakupu wysokiej jakości bielizny i ubrań roboczych.

W zakresie prania wodnego i chemicznego czyszczenia stosujemy najwyższej jakości środki piorące i czyszczące. Korzystamy z automatycznych środków dozujących, dostosowując technologię świadczenia usług do potrzeb Klientów. Stosowanie najnowszych technologii zapewnia trwałość materiału i pełną dezynfekcję. Spowalnia proces zużycia tkanin i pozwala na dłuższe użytkowanie usług.

Nasze usługi charakteryzuje dokładność, terminowość oraz otwartość na wszelkie zlecenia dotyczące nietypowych usług pralniczych. Dla stałych klientów stosujemy korzystne rabaty. Naszym Klientom oferujemy szybką ścieżkę i krótkie terminy zamawianych usług.

Dogodne położenie naszej firmy i obszerny parking zapewnią Państwu dużą wygodę, pozwalając też oszczędzić czas dostaw Państwa zamówień do naszej pralni.

Zadzwoń: +48 (95) 722 60 40

napisz-do-nas-1napisz-do-nas-2